www.vinopodhviezdami.sk

Už 4. ročník podujatia Víno pod hviezdami sa uskutoční tretí augustový piatok a v sobotu v pezinských vinohradoch pod Starou horou. Tento rok kvôli veľkému záujmu o podujatie a kapacitným obmedzeniam sme sa rozhodli urobiť podujatie počas dvoch dní. Na každý deň sa kupujú lístky zvlášť. Pre tých, ktorí už majú lístok zakúpený na sobotu, platí lístok iba na sobotu. Ak chcú prísť aj v piatok, je potrebné zakúpiť si lístok aj na piatok.

Tešiť sa môžete na vyše dvadsať miestnych vinárstiev a kultúrny program v tomto romantickom prostredí. Brány podujatia otvoríme od 15-stej hodiny a nalievať sa bude až do rána do 01:00 ??

Aktuálne v predpredaji do 13.8.2020 za 20,-€.
Cena lístka na mieste bude 25,-€.

Cena degustačného balíčku pre ZŤP: 10,-€, dá sa zakúpiť iba na mieste na pokladni, po preukázaní ZŤP preukazu.
Deti do 15 rokov majú vstup v doprovode dospelej osoby zadarmo. Pre osoby nad 15 rokov a nekonzumentov vína je možné zakúpiť si lístok iba na mieste v cene 20,-€ (bez pohára na víno a degustačných lístkov). Obdržíte identifikačný náramok. Výťažok z týchto peňazí bude odovzdaný na liečbu detí so zdravotným postihnutím.

Zaplatené vstupné na podujatie sa nevracia, vstupenka je nenávratná a nevymieňa sa.

Predaj bude prebiehať listkovým systémom. Je potrebné si zakúpiť štartovací balík aktuálne v hodnote 20€. Ten obsahuje pohárik na víno a 10ks degustačných lístkov. Po zakúpení štartovacieho balíka je možné dokúpiť ľubovoľné množstvo degustačných lístkov. Jeden degustačný lístok má hodnotu 0.50€. Balíky a degustačné lístky sa budú predávať na mieste ? Vzorky vína aj kúpa fliaš bude možná len za lístky.

Podujatie bude prebiehat za zvýšených hygienických opatrení a počet návštevníkov je tento rok obmedzený. Z tohto dôvodu odporúčame zakúpiť lístky v predpredaji na linku, ktorý je na spodku tejto stránky.

HUDOBNÝ PROGRAM PIATOK ?☀️?

⭐MEDIAL BANANA
⭐LA3NOCUBANO
⭐Ľudová hudba ANDREJA ZÁHORCA
⭐LENKA PIEŠOVÁ & MICHAL DIRER
⭐WET FLOOR

Mapka ako sa na podujatie dostanete je na stránke podujatia vinopodhviezdami.sk/mapa/ 

Tešíme sa na Vás.

Udalosť Víno pod hviezdami 2020 Piatok:
https://www.facebook.com/events/322908622049293/

Vstupenky na podujatie Víno pod hviezdami 2020 Piatok:
https://www.wisomm.com/event/zF5YuJkMpsKGHgnRG