Pevne veríme, že v tomto roku odštartuje už siedmi ročník série Malých vínnych uličiek. Ulička sa tak ako po minulé roky bude nachádzať v Pezinku na Radničnom námestí pod Dolným kostolom. Termíny podujatia budú v aktuálnom roku od júna až do septembra. Prvý termín vychadza na sobotu 12. júna. Samozrejme ak to epidemiologická situácia umožní a ak dostaneme kladné stanovisko od Mesta ? Ostatné termíny priebežné doplníme.

Na tomto malom vinárskom podujatí sa opäť predstavia lokálne vinárstva, ktoré aspoň časť svojej vínnej produkcie majú dopestovanej vo vlastných vinohradoch. Okrem vín si na podujatí budete môcť vychutnať aj príjemný kultúrny hudobný program. Vystúpiť by mala talentovaná SAYMI, ktorá pred pár týždňami vydala svoju prvotinu Každý sám s Martinom Cisárom.
https://www.youtube.com/watch?v=8r-afe-jSIw

Koncert začne od 19-stej hodiny.

Podujatie bude štartovať v sobotu 12.6.2021 od 16:00 a trvať bude do 23:00 ?

Veríme, že spoločne vytvoríme príjemnú atmosféru ?

Predaj bude prebiehať listkovým systémom. Je potrebné si zakúpiť štartovací balík v hodnote 12€. Ten obsahuje pohárik na víno a 10ks degustačných lístkov. Po zakúpení štartovacieho balíka je možné dokúpiť ľubovoľné množstvo degustačných lístkov.

V tomto roku je možné zakúpiť si štartovací balík bez pohárika a to v hodnote 10€.

Balíky a degustačné lístky sa budú predávať na mieste ?

Hádam sa teda vidíme aj v tomto roku, po prvý krát v sobotu 12.6.2021

Tešíme sa na vašu návštevu 😉

Udalosť Malá vínna ulička 12. júna:
https://www.facebook.com/events/878479162721808